H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex
Novinky

Akce Terasové oleje -12%!

Terasový olej

další informace


NOVINKA: Tónování olejů

další informace


 

Terasový olejAkce Terasové oleje -12%!

V letošním horkém létu byly dřevěné terasy enormně namáhané, je proto potřeba je před zazimováním důkladně ošetřit. Abychom Vám usnadnili rozhodování, zda koupit u nás kvalitní německý výrobek anebo cosi levného neznačkového kdesi v baumarktech, nabízíme Vám zajímavou podzimní slevu ve výši

                                                      - 12 %

na terasové oleje Scandiccare včetně jejich zakázkového tónování (Terasový olej světlý, tmavý), a to až do 31. října 2019. Veškeré tyto oleje máme trvale na skladu a v našem e-shopu si je můžete objednat s dodáním až k Vám domů.

 


NOVINKA: Tónování oleje

Dobrá zpráva pro každého, kdo chce mít dřevěnou fasádu nebo terasu napuštěnou přírodními oleji, ale nevyhovují mu bezbarvé odstíny s nízkou ochranou proti UV-záření.

Na přání Vám je natónujeme do klasických přírodních odstínů (pinie, světlý dub, teak, mahagon, palisandr a.j.) nebo moderních pastelových (různé šedi nebo švédská červená atd.).

Životnost Vaší fasády prodloužíte několikanásobně, Vaše venkovní terasa nebo podlaha v interiéru získají spolehlivou ochranu a výrazný ušlechtilý vzhled.

Vzorníky pro fasádní, pergolový, terasový a tvrdovoskový olej

Vzorník fasádní olej Vzorník terasový olej