H-color Herbol Scandiccare Paintsystem Colorex
Novinky

PRODEJ NEPŘERUŠEN!

Jako velkoobchod nadále pokračujeme v dodávkách celého sortimentu barev, laků a olejů ze skladů v Praze, v Brně.

Pro maloobchodní zákazníky bez IČO můžeme dodávat pouze po objednání v e-shopu při úhradě bankovním převodem, s výdejem na místě či zasláním na adresu.

Pracovní doba obou skladů upravena Po až Pá 7.30 - 14.00 hod.

Oznámeno dne 16.03.2020

 


NOVINKA: Tónování olejů

další informace


 

Poradna

Oleje SCANDICCARE s vynikající penetrační schopností. Vsakují se výborně do hloubky, pod povrch dřeva. Nevytvářejí žádný povrchový film a nezkreslují tak přirozený vzhled a charakter obkladu. Právě při použití u zahradního nábytku, venkovních teras či dřevěných obkladů musí oleje dokazovat svou všestrannost, aby dřevo efektivně a dlouhodobě ochránily před UV zářením, zvětráváním, zašpiněním či opotřebením. Oleje SCANDICCARE zastavují stárnutí dřeva, zamezují vznikání vlhkosti. Trvanlivost dřeva se výrazně prodlužuje. Dokonce i starší zašedlé dřevo je tak možné opět „probudit k životu“. Oleje SCANDICCARE je možné použít na libovolný savý podklad – ať se jedná o evropské či tropické dřeviny.

V levém menu najdete základní informace o přípravě dřeva před napouštěním i o vzájemném působení dřeva a olejů. Nejčastější dotazy uživatelů jsou shrnuty v rubrice Otázky a odpovědi. Pokud byste tam požadovanou informaci nenašli, klikněte na odkaz Poradna - budeme se snažit Vám odpovědět v nejkratším možném termínu.

undefined