H-color Herbol Scandiccare Colorex
Novinky

Terasové oleje, Fasádní olej vše -10 %

Sleva 10 % na veškeré terasové oleje i na fasádní olej pro Vaši chatu, chalupu či pergolu, a to až do 31. října 2023. Veškeré tyto oleje máme trvale na skladu a v našem e-shopu si je můžete objednat s dodáním až k Vám domů.

další informace


Sklad v Brně na nové adrese

Sklad v Brně na nové adrese

Dnem 1. 9. 2021 zahajujeme po přestěhování prodej barev na nové adrese MTC Park, Jedovnická 3131/2c, Brno.

další informace


NOVINKA: Tónování olejů

další informace


 

Poradna

Oleje SCANDICCARE s vynikající penetrační schopností. Vsakují se výborně do hloubky, pod povrch dřeva. Nevytvářejí žádný povrchový film a nezkreslují tak přirozený vzhled a charakter obkladu. Právě při použití u zahradního nábytku, venkovních teras či dřevěných obkladů musí oleje dokazovat svou všestrannost, aby dřevo efektivně a dlouhodobě ochránily před UV zářením, zvětráváním, zašpiněním či opotřebením. Oleje SCANDICCARE zastavují stárnutí dřeva, zamezují vznikání vlhkosti. Trvanlivost dřeva se výrazně prodlužuje. Dokonce i starší zašedlé dřevo je tak možné opět „probudit k životu“. Oleje SCANDICCARE je možné použít na libovolný savý podklad – ať se jedná o evropské či tropické dřeviny.

V levém menu najdete základní informace o přípravě dřeva před napouštěním i o vzájemném působení dřeva a olejů. Nejčastější dotazy uživatelů jsou shrnuty v rubrice Otázky a odpovědi. Pokud byste tam požadovanou informaci nenašli, klikněte na odkaz Poradna - budeme se snažit Vám odpovědět v nejkratším možném termínu.

undefined


 
Vosschemie